Letnie warsztaty śpiewu białego

Dźwięk płynie w dal. Łączy z ludźmi. Otwiera nieznane przestrzenie w naszym wnętrzu.
Marzena Motyl i Witold Kozłowski odnaleźli siłę i magię w wielogłosach z dawnej wsi.
Dziś uczą śpiewu białego, który jest niczym innym jak naturalną emisją głosu.
Nieskrępowaną ekspresją głosową, która pomaga poczuć własną moc i pokonać lęk.
Kiedy się rodzimy, nie mamy żadnych oporów, aby wrzaskiem ogłosić własne istnienie.
Potem jakoś dziwnie cichniemy. Jakbyśmy ściskali swoje wnętrze, dusili oddech.
Dlatego, gdy znów usłyszymy głębię i moc własnego głosu, najczęściej jest to dla nas objawieniem.

Zapraszamy na letnie warsztaty śpiewu białego, które odbędą się w spokojnym zielonym miejscu w Karkonoszach.

I termin 26 lipca – 1 sierpnia 2014
II termin 2 – 8 sierpnia 2014
Przesieka k.Jeleniej Góry (Karkonosze)

Dla kogo?
Zapraszamy osoby początkujące, jak i kontynuujące swoją przygodę z głosem i śpiewem. Można przyjechać z osobą towarzyszącą.
Z dziećmi w wieku 3-7 lat (zapewniamy opiekę i warsztaty dla dzieci). Nie ma wymagań co do posiadanych muzycznych doświadczeń, umiejętności czy wiedzy.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy z Polski i Łotwy:
– śpiew łotewski – Zane Smite (etnomuzykolog, instruktor śpiewu
białego na Łotewskiej Akademii Muzycznej)
– śpiew bałkański dla początkujących – Witold Kozłowski (muzyk, trener Fundacji OVO)
– emisja głosu (konsultacje indywidualne) – Marzena Motyl (dyplomowany instruktor emisji głosu, trener Fundacji OVO)
– warsztaty twórcze dla dzieci – Aleksandra Zawłocka (pedagog,
animatorka, teatrolog, pasjonatka śpiewu)

Miejsce: Dom Wczasowy Zorza w Przesiece (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami, całodzienne wyżywienie).

Koszt udziału:
745 zł (przy wpłacie zaliczki 385 zł do 23 czerwca 2014)
395 zł dla dzieci 3-7 lat
535 dla osób towarzyszących powyżej 12 lat
495 zł dla osób towarzyszących w wieku 8-12 lat
30 zł/dzień opłata „klimatyczna” dla gości lub osób odwiedzających imprezę (wyżywienie i nocleg – płatne osobno)
Wstęp wolny na ostatni wieczór warsztatowy.

Przy wpłacie po 23 czerwca 2014 opłaty są wyższe o 150 zł.

Zgłoszenia do 23 czerwca 2014 przez http://ovo.art.pl/events/
Więcej informacji: http://ovo.art.pl/warsztaty/pelnym-glosem-letnie-warsztaty-spiewu-bialego-2/

Kontakt z organizatorem: fundacjaovo@gmail.com  tel. 663 336 963