Empik Renoma – czerwcowe wydarzenia salonu

spotkania autorskie:

VADER
5 czerwca, godz. 18:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Vader, legendarny polski zespół metalowy, będzie gościem wrocławskiego salonu empik Renoma. Spotkanie odbędzie się z okazji wydania najnowszej płyty zespołu zatytułowanej „Tibit et igni”. Jeśli myśleliście, że Vader nie będzie w stanie pobić poziomem krążek „Welcome To The Morbid Reich” z 2011 roku, posłuchawszy „Tibi et igni” zrozumiecie, jak bardzo się myliliście. To wyjście na jeszcze wyższy poziom. Kolejny dowód na to, że Vader nie jest legendą tylko na papierze. Że wciąż ma wiele do powiedzenia i stara się na każdym wydawnictwie zaproponować świeże podejście do death metalu. W czasie spotkania muzycy opowiedzą oprocesie powstawania nowego albumu oraz o współpracy z współpracy z nowym perkusistą zespołu.

TOMASZ ROŻEK
10 czerwca, godz. 18:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Rożkiem, wydarzenie odbędzie się z okazji wydania jego najnowszej książki zatytułowanej „Kosmos”. Doktor fizyki i znany dziennikarz prezentuje kolejną, po bestsellerowej „Nauka – to lubię”, książkę familijną przybliżającą mlodszym i starszym czytelnikom najciekawsze zagadnienia ze świata nauki. Tym razem skupia się na obiektach, których rozmiary są z perspektywy czlowieka często nie do wyobrażenia.

KATARZYNA DYNER, WITOLD ŚWIĘTNICKI
12 czerwca, godz. 18:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Zapraszamy na rozmowę z dziennikarką Katarzyną Dyner i reżyserem Witoldem Świętnickim. Wydarzenie odbędzie się z okazji wydania filmu „Powiedz prawdę, przecież Cię nie biję” oraz książki o filmie. Obraz zdobył nagrodę główną i nagrodę jury studenckiego na Festiwalu Wyścig Jaszczurów w Poznaniu w 2011 r. Film opowiada o relacji mlodego człowieka ze swoją rodziną.  Główny bohater zapisuje wiernie wszystko to, co do niego w domu mówią, każde słowo. A ma do tego talent i słuch absolutny. W czasie spotkania zaproszeni goście opowiedzą o procesie powstawania filmu i książki.

JULA
18 czerwca, godz. 17:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Jula to jedna z popularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Łatwo wpadające w ucho przeboje pozwoliły jej zaskarbić sobie sympatię młodych fanów w całej Polsce. Zapraszamy na spotkanie z wokalistką we wrocławskim salonie empik Renoma, które odbędzie się z okazji premiery jej najnowszego albumu zatytułowanego „180 stopni”. Druga płyta Juli należy do najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Dotychczas ukazały się dwa utwory, które znajdą się na płycie: „Ślad” wydany w zeszłym roku oraz „Przed Siebie”, które promowało m.in. Young Stars Festival 2014.  W czasie rozmowy na scenie empiku piosenkarka opowie o procesie powstawania nowej płyty oraz przedstawi kulisy swojego udziału w festiwalu Young Stars.

Dodaj komentarz